Teknolojinin gücü adına!

YouTube Videolarını Bilgisayara ve Telefona İndirme

0 63

- DESTEK OL -

Videoları dizüstü bilgisayarınıza veya PC’nize kaydetmek istiyorsanız, kolay ve ücretsiz bir yol, YouTube videosunun URL’sini yapıştırdığınız bir web sitesine gitmektir. Bu tür pek çok web sitesi var, ancak genellikle kapatılıyorlar.

Şu anda çalışıyor (ve yıllarca yapmış) biri SaveFrom ücretsizdir ancak (müzik için mesela) sadece ses indirmek izin vermez ve bir video 1080p veya 4K olsa bile, sadece bir alt indirebilir, -kaliteli 720p versiyonu.

En yüksek kalitede indirmek istiyorsanız, genellikle sizi uygulamaları veya web tarayıcısı uzantılarını yüklemeye zorlayan SaveFrom gibi birçok başkası vardır. Ya öyle ya da daha yüksek kaliteli indirmelerin ve diğer özelliklerin kilidini açan premium bir sürüm için ödeme yapmanızı istiyorlar.

Tamamen ücretsiz ancak sınırlı bir hizmete örnek olarak YouTubeMP4 verilebilir . Bu, 720p’ye kadar olan videoları indirmenize izin verir, ancak genellikle yalnızca video veya sesi.

Sonuç olarak, bir web sitesi kullanmak hızlı ve basittir, ancak ihtiyacınız olan kaliteyi veya formatı sunmayabilir.

Dizüstü bilgisayarınızda oynatmaya uygun olmayan bir formatta (WebM gibi)  indirmeye zorlandıysanız, indirilen videoları diğer formatlara dönüştürmek için Freemake Video Converter’ı kullanabilirsiniz  .

SaveFrom ile bir video indirmek için yapmanız gerekenler:

  1. www.youtube.com’a gidin ve indirmek istediğiniz bir video bulun. URL’yi tarayıcınızın adres çubuğundan kopyalayın. Adres çubuğuna tıklamak genellikle onu vurgulamak için yeterlidir, ancak üç kez tıklamak da işi yapmalıdır. Vurgulanan adresi kopyalamak için Ctrl-C tuşlarına basın.
  2. Şimdi video indirme web sitesine gidin. İmlecinizi video URL’si kutusuna getirin ve kopyalanan adresinizi yapıştırmak için Ctrl-V tuşlarına basın. Çözünürlük veya format gibi seçenekler varsa – MP4 veya MP3 (yalnızca ses) – istediğinizi seçin ve İndir’i tıklayın.
  3. Video dosyasını bulmak için Windows Dosya Gezgini’ni kullanarak ‘İndirilenler’ klasörünüze bakın. Windows’un oynatamayacağı bir formatta indirilmediği sürece, dosyayı oynatmak için üzerine çift tıklayabilmelisiniz. Bu durumda, web sitesine dönün ve farklı bir format seçip seçemeyeceğinizi görün – ideal olarak .mp4. Alternatif olarak, Freemake ve Any Video Converter kullanarak videoları ücretsiz olarak nasıl dönüştüreceğinizi veya  hemen hemen her dosyayı oynatabilen ücretsiz bir video oynatıcı olan VLC’yi indirip yükleyebilirsiniz.
Bizden haber almak isterseniz;
Kısa ve anlaşılır teknoloji haberleri! Aboneliğinizden istediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Bunları da beğenebilirsin

Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için çerez kullanıyoruz. Anladım Daha Fazla Bilgi